41 YILLIK BAŞKAN FAHRETTİN BİLGİT GÜVEN TAZELEDİ

 41 YILLIK BAŞKAN FAHRETTİN BİLGİT GÜVEN TAZELEDİ

Fahrettin Bilgit, Yenişehir Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın Olağan Genel Kurulu'nda yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Bilgit oda da, 41 yıldır başkanlık yapıyor.

Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Yenişehir Yenişehir Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın Olağan Genel Kurulu'na, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse, İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ümit Yılgın, TSO Başkanı Orhan Torun, Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, Yenişehir Berberler ve Esnaf Sanatkarları Odası Başkanı Ahmet Akar, Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası Başkanı Yusuf Süer, ile oda üyeleri katıldı.

FAHRETTİN BİLGİT: ESNAFLARIMIZA ZOR DÖNEMDE DESTEK OLDUK

Kongrede bir konuşma gerçekleştiren Yenişehir Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın Başkanı Fahrettin Bilgit, üyelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Bilgit, esnafların zor dönemden geçtiğini ve bu dönemde esnaflara destek olduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Davut Aydın ise, tüm kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla güzel ilişkiler içinde olduklarını belirterek, belediye olarak her zaman desteklerinin devam edeceğini söyledi. Başkan Aydın, Bilgit'in 41 yıldır başkanlık yaparak bu anlamda büyük başarıya imza attığını ve gönüllerin başkanı olduğunu kaydetti.
Kongrede tüm maddeler oy birliği ile kabul edilirken, Fahrettin Bilgit tek aday olarak girdiği seçimde tekrar güven tazeledi.
Fahrettin Bilgit başkanlığında Yenişehir Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

Fahrettin Bilgit başkanlığında Yenişehir Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; İsmail Savaş, Bülent Tuğral, Basri Açar, Mürsel Özay, Ahmet Mutlu ve Hasan Gözler.

Denetim Kurulu: Erdinç Karabay, Gökhan İlhan ve Emre Çevik.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/-41-yillik-baskan-fahrettin-bilgit-guven-tazeledi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz