SERVİSÇİLER 2 YIL ARADAN SONRA İFTARDA BULUŞTU

 SERVİSÇİLER 2 YIL ARADAN SONRA İFTARDA BULUŞTU

Ramazan ayı dolayısıyla verilen iftarlar devam ediyor. Yenişehirli Servisçiler de 2 yıl aradan sonra Atakent Sosyal Tesislerinde bir iftar verdi.

S.S. 269 Nolu Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi, geçtiğimiz akşam bir iftar verdi. Pandemi dolayısıyla 2 yıl ara verilen iftara olan ilgi oldukça yoğundu.

İftara, Yenişehir Kaymakamı Rahmi Köse, Belediye Başkanı Davut Aydın, CHP İlçe Başkanı Ahmet Köse, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, İYİ Parti İlçe Başkanı Ercan Özel, Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Zengin, servisçi esnafı ve çok sayıda davetli katıldı.

S.S. 269 Nolu Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi Başkanı Fikret Çoban ve Yönetim Kurulu Üyeleri, iftara gelen misafirleri kapıda karşıladı.

İftar yemeğinin ardından gösteri yapan Semazen Grubu ise ilgiyle izlendi.

S.S. 269 Nolu Yenişehir Yeşilkent Servis Kooperatifi Başkanı Fikret Çoban, İftar davetine katılan herkese teşekkürlerini iletti.

Çoban, ‘Bu akşam gerçekten çok mutluyuz. Çünkü, 2 yıl aradan sonra tekrar İftar organizasyonu düzenledik ve hep birlikte olma fırsatı yakaladık. İftar davetimize katılan herkese teşekkür ediyor, hayırlı bayramlar diliyoruz’ dedi.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/-servisciler-2-yil-aradan-sonra-iftarda-bulustu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz