BAŞARILI BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞARILI BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ

Yenişehir’in en başarılı başkanlarından olan S.S. 307 Sayılı Yenişehir Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Hakkı Çetin, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Geniş katılım ile Yenişehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Olağan Genel kurulundaki seçimlere üyeler de yoğun ilgi gösterdi. Yağlı Tohumlar kongresine siyasi parti ilçe başkanları, oda ve kooperatif başkanları, muhtarlar, kooperatif orakları ve üyeler katıldı.

Tek adaylı genel kurulda gündem maddeleri oy birliği ile kabul edilirken, Başkan Hakkı Çetin, “Öncelikle bütün üyelerimize arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve kurumum adına çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar sizlerden aldığımız destek ile elimizden gelenin en iyisini yapmak için ekibimizle birlikte durmadan çalıştık. Bu yeni dönemde de sizlere daha iyi hizmet yapabilmek için çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Yapılan olağan genel kurulun hepimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yönetim kurulu asil listesinde Hakkı Çetin, Mehmet Emin Turgut, İsmail Eriş, Suat Durmuş. Yönetim kurulu yedek listesinde Süleyman Orak, Fahri Tufan, İbrahim Tuna, Enver Sayın yer alırken, genel merkez delegeliğine Hakkı Çetin, Cengiz Tuğral, Serdar Karanfil olarak belirlendi.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/basarili-baskan-guven-tazeledi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz