ÇALINAN KOYUNLARINA JANDARMA SAYESİNDE KAVUŞTU

ÇALINAN KOYUNLARINA JANDARMA SAYESİNDE KAVUŞTU

Önceki akşam koyunları çalınan Abdullah Çelebi, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin titiz çalışması sonunda koyunlarına kavuştu.

Yenişehir’de esnaflık ve koyun üreticiliği yapan Abdullah Çelebi, Bilecik yolundaki besihanesine gittiğinde koyunlarının eksildiğini gördü. Hemen koyunları sayan Çelebi, 16 koyunun eksik olduğunu gördü. Koyunlarının çalındığını anlayan Abdullah Çelebi, olayı hemen Jandarmaya haber verdi.

Abdullah Çelebi olayı şu şekilde aktardı: Yenişehir Bilecik yolu üzerinde besihanemiz var. Orada koyun yetiştiriyoruz. Önceki akşam saat 22.00 sularında besihaneye gittiğimde bazı koyunların salınmış olduğunu gördüm. Hemen koyunları saydım. 16 koyun yoktu. Koyunların çalındığını anladım ve hemen jandarmaya haber verdim. Şüphelendiğim bir isim vardı ve onu söyledim. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kısa süren titiz bir çalışmayla zanlıyı yakaladılar. Koyunlarımın 13’ü bulunarak bana teslim edildi. Kısa sürede zanlıyı bulan ve koyunları tarafıma teslim eden Jandarma ekiplerine çok teşekkür ediyorum’.

Olay adliyeye intikal ederken, Koyunları çalan F.K. isimli şahıs ile ona yardım eden ve koyunları alan 2 kişi, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/calinan-koyunlarina-jandarma-sayesinde-kavustu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz