CAM İŞÇİSİNDE PROMOSYON İÇİN İMZALAR TAMAM

CAM İŞÇİSİNDE PROMOSYON İÇİN İMZALAR TAMAM

Yenişehir’de bulunan Kristal İş Sendikası Bursa Şubesi, cam işçisinin promosyon haklarını aramak için Yenişehir İş Bankası Şubesi’nde bir basın açıklaması gerçekleştirmişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kristal İş Sendikası Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Dikmen’e, cam işçileri dışında, Kristal İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Erdal Akyazı da destek vermişti.

Yapılan açıklamanın ardından boş durmayan sendika ve işçiler, işverene verilmek üzere imza kampanyası başlatıldı. Eskişehir ve Bursa şubelerine bağlı Şişecam işyerlerinde, cam işçisinin promosyon talebi için toplanan imzalar, işverene teslim edildi.

Cam işçisinin promosyon hakkıyla ilgili toplanan imzaların ardından bir açıklama yapan Kristal İş Sendikası Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Dikmen, ‘Değerli arkadaşlarımız, bir süredir, İş Bankası personeline maksi puan olarak promosyon ödemesi yapılması neticesinde, cam işcisinde de oluşan, haklı ve yerinde promosyon ödemesi talebi sosyal medyada, fabrikalarda, şubelerde dillendirilmektedir. Bilindiği üzere Bursa ve Eskişehir şube yönetimleri olarak konu ile ilgili Yenişehir’de bir basın açıklaması da gerçekleştirilmiştik. Açıklamanın ardından Bursa ve Eskişehir şubeye bağlı Şişecam işyerlerinde cam işçisinin promosyon talebini imza toplayıp ortaya koyduk. İmza atan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

Başkan Dikmen, imzaların işverene verildiğini ve olumlu sonuç almayı umduklarını da dile getirdi.

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/cam-iscisinde-promosyon-icin-imzalar-tamam.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz