CUMHUR İTTİFAKI’NA HAKARET EDEN GAZETECİ!

CUMHUR İTTİFAKI’NA HAKARET EDEN GAZETECİ!

CUMHUR İTTİFAKI LİDERLERİNE HAKARET EDEN GAZETECİ!

İlçemizde uzun yıllardır kendine gazeteci, basın mensubu diyen ilkeli! Onurlu! Dürüst! Bir şahsın hezeyanlarını günlük duruma ve şahsi menfaatlerine göre konum almasını hayret, şaşkınlık ve ilgiyle izlemekteyim. Aslında nasıl bir ruh dünyasına ve karaktere sahip olduğunu çok iyi bilmekteyim ve bunu siz değerli ilçemiz halkı ile de paylaşacağım ki bilmeyen kalmasın.

Günümüzde ilçemizde bir gazete sahibi ve köşe yazarı olan bu şahıs, tüm gücü ve imkanları ile MHP’den CUMHUR İTTİFAKI oyları ile seçilmiş belediye başkanını hararetle savunan, yanlış ve hatalarını görmemeyi ilke edinen, ilçemizde MHP’yi ve MHP’li belediye başkanını eleştiren herkese cevap verip savunma yapan, hatta sahibi olduğu gazetede gökten zembille inmiş misali Yenişehir’li bile olmayan kişilere köşe açıp savunma noktasında kendine taraftar toplayan, yine gazetesinde ona buna “fetöcü”, "terörist" denmesine/imasına müsaade eden tutumlar içerisindedir.

Yazıyı uzatmamak adına çok eskilere gitmeden kendine gazeteci diyen bu şahsın,  2014 tarihinde bu tarafa son sekiz yıllık süreçte bile kaç kılığa girdiğini hatırlatacağım. Hoş insan nereden başlayacağına şaşırıyor. En iyisi ben ortaya karışık bir şeyler yapayım siz beğendiğinizi alın.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN hakkında ve AK Parti iktidarı hakkında yazdığı onlarca eleştirisel ve hakarete varan köşe yazıları bulunan yerel gazeteci! Cumhur İttifakı oyları ile seçilmiş belediye başkanının lehine rahatça tavır alıp desteklemesi size anormal gelmesin.

Daha beteri var. Örneğin 2017‘ler de yazdığı bir köşe yazısında, Bilge Lider MHP Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi hakkında verip veriştiren, AK Parti'ye körü körüne destek vermekle eleştiren ve bu gidişle baraj altı kalıp siyasi arenada etkisizleşeceğini umut ettiğini belirten yazısı arşivlerde ve hafızalarda duruyorken bugün MHP‘lilerle kolkola, içli dışlı olması Yenişehir'de ülkücü ve milliyetçi camiayı   aşırı derecede rahatsız ediyor. Öyle ki bıyıklarını dahi uzatarak hilal şekli vermeye çalışması, MHP'ye gönül vermiş ülkücüler nezdinde Parti'nin içine sızmaya çalıştığı düşüncesine sebep oluyor.

Her dönemin adamı olduğu Yenişehir halkı tarafından çok iyi bilinen bu karakter yoksunu kişilik, kimden para alırsa onu kendine sahip ediniyor.

21 Şubat 2014 tarihli bir yazısında FETÖ Lideri için  “Hayatını islam dinine ve onun yücelmesine adayan” şeklinde bir sürü güzelleme yapıyorken, günümüzde gazetesinde gerçek vatan sevdalıları ve ülkücülere o fetöcü bu terörist diye saydırıyor olması ne kadar tehlikeli bir kişilik yapısında olduğunu açıkça ortaya koyuyor! Bu örnekler gibi bir sürü çelişkiyi ekte sunacağım belgeleri incelediğinizde sizde göreceksiniz.

Aslında en merak ettiği konu şu; Cumhur İttifakı’nın (AKP+MHP+BBP) oyları ile seçilen bir belediye başkanı yanında-yöresinde FETÖ den yargılanan, ev hapsi cezası alan bu tipte birini nasıl barındırır ve kendisine methiyeler düzmesi için ona belediye ve şirketlerinden  reklam ve haber karşılığı nasıl onbinlerce TL'lik ödeme yapar. Oylarını/desteklerini alarak oturduğu makamda ittifak ortaklarının incineceğini düşünmez mi? Bunu da geçtik, yeni girdiği partisindeki “yol arkadaşlarının” genel başkanları hakkında daha evvel defalarca hakaretvari yazıları bulunan bu şahısdan rahatsız olacaklarını hesap etmez mi?

Fetoş ve gayri meşru çocuklarıyla mücadele ederken memleketi özellikle Yenişehir’i ne hale getirdiler Yenişehir’in yöneticileri!

Ortalama zekaya sahip herkes bunları düşünür herhalde değil mi? Can alıcı soru şimdi geliyor BU ŞAHIS VE BELEDİYE BAŞKANI HANGİ ORTAK PAYDADAN DOLAYI YOL ARKADAŞLIĞI YAPIYOR?

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/cumhur-ittifakina-hakaret-eden-gazeteci.html.html

Yorumlar

 • Ali Yaşar

  Ali Yaşar

  VİKİPEDİ’ye Göre BUKALEMUN
  Bukalemun, sürüngenler sınıfının Chamaeleonidae familyasından renk değiştirebilen kelerlerin ortak adı.
  TDK’ya Göre BUKALEMUN
  - Bukalemungillerden, 20-30 santimetre boyunda, renk değiştirmesiyle ünlü bir tür sürüngen, kaya keleri (Chamaeleo chamaeleon)
  - Davranışını, görüşünü çıkarına göre değiştiren kimse…
  Çok BUKALEMUN bu piyasada çok…

Yorum Yaz