DAVUT GÜRKAN: SEFERLER DEVAM EDİYOR

DAVUT GÜRKAN: SEFERLER DEVAM EDİYOR

AK Parti Bursa İl başkanı Davut Gürkan, “Yenişehir Havalimanımızda ara verilen bir seferimiz yok, seferlerimiz devam ediyor”  dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ile Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Yenişehir Havaalanı’nda vatandaşlar ile bir araya gelerek, incelemelerde bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, “Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor, ara verilen bir seferimiz yok, seferlerimiz devam ediyor. Sadece son dönemde spekülatif olarak son yaşanan Rusya, Ukrayna olaylarından dolayı gelişen olaylar neticesinde bazı planlamalar yapılması gerekiyordu destinasyonu yakın havaalanları planlamasında da Bursa’da olabilir mi diye düşünülen destinasyonlardandı. Vekillerimizle birlikte ulaştırma bakanımızla bir araya gelerek yaptığımız istişareler sonucunda seferlere ara verilmesinin söz konusu olmadığını, seferlerin devam edeceğini konuştuk, bugün de burada hemşeri derneklerimiz ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek kendilerine bilgilendirme yaptık” diye konuştu.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/davut-gurkan:-seferler-devam-ediyor.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz