FİKRET HATİPOĞLU’NDAN YENİŞEHİR’E MÜJDE

FİKRET HATİPOĞLU’NDAN YENİŞEHİR’E MÜJDE

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu’ndan bölgeyi ilgilendiren müjde geldi. Fikret Hatipoğlu, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesi’nin Yenişehir’e doğru 1.000 dönüm genişleme çalışmalarının başladığını ve arazinin bu bölgeye devri konusundaki çalışmaların, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzalamasıyla somut adım atıldığını söyledi.

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu yaptığı açıklamada, ‘AK PARTİ olarak üretmeye ve üreticiye destek vermeye devam ediyoruz’ dedi.

Hatipoğlu, ilçe yönetimi olarak, şehrimiz adına durmadan çalışmaya devam ediyoruz diyerek şu açıklamaları yaptı: ‘15 gün önce Bursa Milletvekilimiz Vildan Yılmaz Gürel’in şehrimizi ziyareti sırasında yaptığımız görüşmeler ve istişareler sonuç verdi. Kendilerine, ilçemiz adına teşekkür ediyoruz. Sn. GÜREL’in, yeni fuar alanı, üniversite ve KOBİ’lere yeni arsalar kazandırılması için, HAMZABEY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’ nin genişletilmesi adına 1.000 dönümlük bir arazinin, bu bölgeye devri konusundaki çalışmalarını, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın imzalamasıyla somut bir adım atılmış oldu. Kararnamenin resmi gazetede yayınlanmasının ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank’ın da desteğiyle, Organize Sanayi Bölgesinin içerisine dahil olacak arsalar, Milli Emlak tarafından devir sürecine ve projelendirilmesine yoğunlaşıldı. Orhan TORUN başkanlığındaki Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası adına; Akçapınar mahallemiz için, diğer bölge mahallelerimiz için ve ilçemiz için hem ekonomik hemde istihdam sağlayacak bu sevindirici haberi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Yenişehirli yatırımcıların ön başvurularını alacak’.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/fikret-hatipoglundan-yenisehire-mujde.html.html

Yorumlar

  • Erol il

    Erol il

    Şişe cam yani ne oldu.hicbirsey sözde OSB .

Yorum Yaz