HAKAN ARANMAZ'A VEDA

HAKAN ARANMAZ'A VEDA

Yenişehir İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hakan Aranmaz ve eşi Ayşegül Aranmaz, Antalya’nın Manavgat İlçesine atandı. Yenişehir ve İznik Süt Üreticileri Birliği Başkanı Nazif Tuna ve yönetimi, Aranmaz çiftine bir veda yemeği düzenledi.

İznik Yolu İmren Izgara’da düzenlenen yemeğe Bursa İl Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül, Yenişehir ve İznik Süt Üreticileri Birliği Başkanı Nazif Tuna ve yönetimi yeni İlçe Tarım Müdürü Selim Kahveci katıldı.

Yemeğin ardından Hakan Aranmaz ve eşi ile yine tayini çıkan Ecehan Kula ve emekli olan personel İsmail Ayaş’a hizmetlerinden ötürü birer plaket hediye edildi.

Yenişehir ve İznik Süt Üreticileri Birliği Başkanı Nazif Tuna, Yenişehir’de 5 yıldır müdür olarak görev yapan Hakan Aranmaz’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Tuna, ‘Kendisine ilçemiz tarım ve hayvancılığına yaptığı katkılar adına teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten son derece başarılı bir müdürümüzdü. Gideceği yer çok şanslı olacak. Kendisine ve eşine bizim hakkımız varsa helal olsun. Onların da haklarını helal etmelerini diliyorum’ diye konuştu.

Yenişehir’den Manavgat’a tayin olan Aranmaz ise, ‘Yenişehir’de önemli dostlarım oldu. Yasalar çerçevesinde çiftçimizden gelen her talebi değerlendirdik. Sürekli arazide görev yaptım. Yenişehir’e görevimizi yaparken kırdığımız insanlar olabilir. Haklarını helal etsinler. Benden yana tüm haklarım helal olsun. Yenişehir ve İznik Süt Üreticileri Birliği Başkanımız Nazif Tuna ve tüm ekibine bu güzel uğurlama için teşekkür ediyorum’ dedi.

Duygulu anlar yaşayan ve göz yaşlarına hakim olamadığı görülen Hakan Aranmaz’ın eşi Ayşegül Aranmaz’da, Yenişehir’de görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ‘Böylesi vedalar zor oluyor. Ancak biz devlet görevlilerinin kaderi bu. Bizleri bu gün bir araya getiren Yenişehir ve İznik Süt Üreticileri Birliğine teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu.

Bursa İl Tarım Ve Orman Müdürü Hamit Aygül’de yaptığı konuşada şunları kaydetti: ‘Hakan Aranmaz müdürümüz bu işin üstesinden gerçekten alnının akı ile çıkmış bir arkadaşımızdı. Gideceği yerde ve bundan sonraki yaşamında eşine ve kendisine başarılar diliyorum. Yenişehir gibi tarımın ve hayvancılığın her çeşidinin yapıldığı bir ilçede başarılı olmak önemliydi. Yenişehir Süt Birliği’de Türkiye’nin en önemli birliklerinden birisidir. İşini en iyi yapan birliklerden birisidir. Bu günkü jestlerinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum’.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/hakan-aranmaza-veda.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz