KAYMAKAM SEYİTOĞLU’NDAN TEKYILDIRIM’A TEŞEKKÜR BELGESİ

KAYMAKAM SEYİTOĞLU’NDAN TEKYILDIRIM’A TEŞEKKÜR BELGESİ

Sürekli yaptığı programlar ve yenilikler ile gündeme gelen Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, bu kez de aldığı ‘TEŞEKKÜR BELGESİ’ ile dikkatleri çekti.

Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenişehir’de 1 numara olmaya devam ediyor. Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Özlem Tekyıldırım, Kaymakam Suat Seyitoğlu’nun elinden teşekkür belgesi aldı.

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Özlem Tekyıldırım’a ‘Teşekkür Belgesi’ verdi. Kaymakamlık Makamında gerçekleşen takdim de, Fatma Cengiz de hazır bulundu.

ÖZEL DESTEK ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON’DAN AÇIKLAMA

Gerçekleşen plaket takdiminin ardından Rehabilitasyon merkezinden bir açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: ‘Müdürümüz Özlem Tekyıldırım Hanımefendi başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve tüm personelimize Teşekkürlerini ileterek ve bunu da belgelendirerek bizleri onure eden Yenişehir Kaymakamı Sayın Suat Seyitoğlu Beyefendiye teşekkür ediyoruz. Tüm aktifliğimiz ve ilk günkü heyecanımızla başarılı bir şekilde faaliyetlerimize devam edeceğimizi belirterek Saygılar sunuyoruz’.

TEKYILDIRIM, KAYMAKAM SEYİTOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Özlem Tekyıldırım, Teşekkür Plaketini alırken oldukça mutluydu. Tekyıldırım, ‘Bu plaket benim için çok özel oldu. Sayın Kaymakamım Suat Seyitoğlu’na teşekkür ve saygılarımı sunuyorum’ dedi.

Öte yandan, Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Kaymakam tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirilmesi, Yenişehir kamuoyunda büyük ilgi uyandırdı. Yenişehirliler, ‘Kalitesini bildiğimiz Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni tebrik ediyoruz. Yenişehir’de her zaman öncü oldu. Kendilerini ilgiyle takip ediyoruz’ dediler.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/kaymakam-seyitoglundan-tekyildirima-tesekkur-belgesi.html.html

Yorumlar

  • Ayşe

    Ayşe

    Galiba ototest kayboldu

  • Ali

    Ali

    OTOTEST merkezinde son durum nedir

Yorum Yaz