MECİDİYE KÖYÜ’NE ATEŞ DÜŞTÜ!

MECİDİYE KÖYÜ’NE ATEŞ DÜŞTÜ!

Yenişehir Mecidiye Köyü’ne ateş düştü: 13 yaşındaki çocuk öldü, 8 yaşındaki kardeşi ile 2 kişi daha yaralandı.

Mecidiye köyünde yaşanan kazada 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Kaza, Mecidiye köyünü yasa boğdu.

Edinilen bilgiye göre olay; Bu akşam 19.40 sularında meydana geldi.

Olay şu şekilde yaşandı: Mecidiye köyünde oturan Veysel Karani’nin motosikleti bozuldu. Veysel Karani, yine aynı köyde oturan Bahattin Uyar’dan yardım istedi. Bahattin Uyar, tamire götürmek için arkadaşının motosikletini köyden Yenişehir istikametine doğru iple çekmeye başladı. Bu sırada Uyar ve Karani’ye, köyden 900 metre uzaklıkta karşı yönden gelen 13 yaşındaki E. Açar’ın kullandığı motosiklet çarptı. Çarpmanın etkisiyle E. Açar ağır, Veysel Karani, Bahattin Uyar ve motosikletin arkasında bulunan E. Açar’ın kardeşi M. Açar da çeşitli yerlerinden yaralandılar. Ancak E. Açar, Yenişehir devlet hastanesi’nde yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatılırken, yetkililer, kasksız ve küçük yaştaki çocukların motosiklet kullanmasının yarattığı tehlikeye dikkat çekti.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/mecidiye-koyune-ates-dustu!.html.html

Yorumlar

  • Cemal

    Cemal

    Yenişejirfe her sene 3 veya 5 çocuk maalesef motorsiklet kazasında hayatını kaybeder, aileler bilinçsiz ve eğitimsiz, idare olarak kontrol ve yaptırım zayıftır.

  • Üzgün

    Üzgün

    Emir açar benim arkadaşiım allah rahmet eğlesin babası da benim babamın arkadaşı bugün cenazesi var aydınlık evler camii hepimiz destek için orada bulunalım yıldırım da öğle vakti

Yorum Yaz