MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI CİNGİL’DEN DESTEK TURLARI

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI CİNGİL’DEN DESTEK TURLARI

Osmangazi Belediye Başkan Yardımcılığından istifa ederek AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Bülent Hamdi Cingil, Yenişehir’de destek turuna çıktı.

Daha önce Bursa’daki AK Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Cingil’in bu kez durağı Yenişehir oldu. Cingil Yenişehir’de, Muhtarlar Derneği, Ziraat Odası ve Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak Yenişehir Muhtarlar Derneği’ne giden Milletvekili Aday Adayı Bülent Hamdi Cingil, Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Zengin ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı. Ziyaret, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Cingil’in ikinci durağı, Yenişehir Ziraat Odası oldu. Burada, Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, Meclis Başkanı Hayri Alper ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir süre görüşen Bülent Hamdi Cingil, çıktığı hizmet yolunda destek beklediğini kaydetti.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Bülent Hamdi Cingil, son ziyaretini ise Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası’na gerçekleştirdi. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun, Hakkı Çetin ve Murat Tümtürk ile buluşan Cingil, Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini ve yapılan çalışmaları takdir ettiğini söyledi. Destek talebini yineleyen Cingil’e Orhan Torun ise, ‘Aday adaylığınız hayırlı olsun. Mecliste Yenişehir’den bir Milletvekili görmek en büyük isteğimiz ve temennimiz. Desteğimiz her zaman sizinle’ diyerek, düşüncelerini dile getirdi.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/milletvekili-aday-adayi-cingilden-destek-turlari.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz