MİNİK FUTBOLCULAR BÜYÜK TECRÜBE KAZANDI

MİNİK FUTBOLCULAR BÜYÜK TECRÜBE KAZANDI

Yenişehirli minik futbolcular, İznik'te düzenlenen Hedef Cupa İznik 2019 Turnuvasına katılarak büyük tecrübe kazandılar.

Yenişehir Belediyespor Alt Yapı Koordinatörü Mesut Akın, yaptığı açıklamada: ‘26-27-28 Nisan tarihlerinde İznik'te düzenlenen Hedef Cupa İznik 2019 Turnuvasına, 2007 ve 2009 doğumlu 40 sporcu ile katıldık. Turnuvada çok büyük tecrübeler kazandık. Çocuklarımız çok güzel dostluklar edindi ve turnuvanın en centilmen takımı seçildik. 2007 doğumlu futbolcumuz Mustafa Tiren, en centilmen futbolcu seçildi. Sonuca odaklı değil, doğruları yapmaya çalışan bir ekip olduk’ dedi.

BAYRAM SONU TURNUVA VAR

Mesut Hoca daha sonra şunları söyledi: ‘Bayramdan sonra bir turnuvamız daha var. Çocuklarımızın ve ailelerin mutluluğu görülmeye değerdi. Altyapı Koordinatörü Mesut Akın ve hocalarım Mustafa Sönmez ve Murat Gündoğdu olarak, herkese yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hedefimiz akademi tadında bir altyapı kurmak ve çocuklarımızı doğru olarak yetiştirmektir. Çocuklar bizim geleceğimiz, onları mutlu etmek bizim en büyük mutluluğumuz. Çocuklarımız okulumuzda sadece futbol oynamayı değil, saygılı olmayı, sorumluluk almayı ve bu doğrultuda derslerine evde ve dışarıda toplumsal yaşamdaki davranışlarında nasıl olmaları gerektiğini öğreniyorlar’.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/minik-futbolcular-buyuk-tecrube-kazandi.html.html

Yorumlar

  • Turan

    Turan

    Seyretmiştim gerçekten mükkemel turnovaydı çocuklar gelecek vadediyor sahiplenirsek

Yorum Yaz