MNB KARAVAN SHOWROOM’A İZMİR’DEN PLAKET

MNB KARAVAN SHOWROOM’A İZMİR’DEN PLAKET

İZMİR KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ (İKKD), MENEMEN KAMP VE KARAVAN DOSTLUĞU ETKİNLİĞİNDE, ULUSAL KAMP VE KARAVAN FEDERASYONU YÖNETİMİ, KAMP VE KARAVAN DERNEK BAŞKANLARI İLE DERNEK ÜYELERİ BİRARAYA GELEREK DOSTLUKLARI PEKİŞTİRDİLER. ETKİNLİKTE, BURSA YENİŞEHİR’DE FAALİYET GÖSTEREN MNB KARAVAN SHOWROOM’A DA PLAKET VERİLDİ.

 

Türkiye Kamp ve karavan turizminin çok daha ileri gideceğinin işaretlerini verdiler...

Yenişehir merkezli ve tüm Türkiye’de hizmet veren BİR TUTKUDUR KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ (BTKKD) ile yine ilçemizde faaliyet gösteren MNB KARAVAN SHOWROOM’a, İKKD Menemen Kamp ve karavan dostluğu etkinliğinde plaket verildi.

İKK Derneği Başkanı Atilla Savaşçı, Türkiye’de kamp ve karavan derneklerinin tek bir ortak davasının, birlik içinde bu sürdürülebilir alternatif turizmin yaygınlaşması ve kültür olarak benimsenmesi olduğunu, bu tip organizasyonların sık sık yapılarak halkımızın bilgilenmesinin hızlanacağı konusunda umutlu olduklarını kaydetti.

 

Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği Başkanı Hayriye Yıldız ise, Türkiye genelindeki tüm dernek ve üyeleriyle hareket etmenin kamp ve karavan turizminin gelişmesini hızlandıracağı ve güçlendireceğini dile getirerek, Dernek olarak başlattıkları Türkiye kamp ve karavan turizm hareketinin önümüzdeki aylarda devam edeceğini söyledi. Hayriye Yıldız, STK olarak bunu görev bilmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı.

Etkinlikte Onur konukları olarak Plaket alan MNB Karavan Showroomun ortakları Murat Emir ve Nihat Bıçak, ‘Açılışımızın hemen sonrası sadece Bursa ve Yenişehir’de değil, tüm Türkiye’de hızla tanınmanın gururunu yaşadık. Firmamız, Türkiye’de ilk olan Ulusal kamp ve karavan federasyonu ile tüm dernekler bir arada gerçekleştirilen etkinlikte katılımcı olmanın yanında, Şubat ayında CNR EXPO CAMP AND CARAVAN 2020 fuarı ve Mart ayında TÜYAP KARAVANTALYA 2020 fuarında yer alacağımızın müjdesini ve heyecanını sizlerle paylaşmak istiyoruz’ şeklinde konuştular.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/mnb-karavan-showrooma-izmirden-plaket-.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz