MOTOSİKLETE BİR KURBAN DAHA!

MOTOSİKLETE BİR KURBAN DAHA!

Yenişehir, Motosiklete bir kurban daha verdi. Bu kez hayatını kaybeden, Yenişehir’in sevilen esnaflarından pullukçu Mehmet Yavuz oldu.

Yenişehir’de Motosiklet kazalarının ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz yaşanan motosiklet kazalarına maalesef bir yenisi daha eklendi.

CAN KAYBIYLA SON BULDU!

Edinilen bilgiye göre, Sanayi Çarşısında Pullukçu olarak esnaflık yapan 55 yaşındaki 2 çocuk babası Mehmet Yavuz, önceki akşam saat 21:00 sularında büyükbaş hayvan baktığı Bursa yolundaki besihanesinden eşi Hafize Yavuz birlikte Yenişehir’deki evine doğru motosikleti ile yola çıktı.

Yeni Sanayi Sitesi karşınıa geldikleri sırada yol kenarına park edilen römorka çarpan Memmet Yavuz, ağır yaralandı. Kazanın ardından Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Yavuz bugün (Çarşamba), Yoğun Bakım Ünitesi’nde hayatını kaybetti.

Kazada kollarında kırıklar oluşan eşi Hafize Yavuz ise Yenişehir Devlet Hastanesi’nde ameliyat edildi. Hafize Yavuz’un hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Yenişehir’in sevilen simaları arasında bulunan ve bir dönem Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası’nda yöneticilik yapan Mehmet Yavuz’un ani ölümü Yenişehir’de üzüntü yarattı.

Yavuz’un, Perşembe günü toprağa verileceği belirtildi.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/motosiklete-bir-kurban-daha!.html.html

Yorumlar

  • Cemal

    Cemal

    Allah rahmet eylesin yenişehirde polise çok iş düşüyor trafik eğitimi eksik aksak hususlar vs.

Yorum Yaz