SADİ AKTAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

SADİ AKTAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Yenişehir Ziraat Odası Başkanı çok önemli bir açıklama yaptı. 

Aktaş’ın açıklmaları Yenişehir kamuoyunda tartışmaları da sona erdirdi.

Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, önceki yıllarda ziraat odasına kayıtlı olup da emekli olamayanlar için bir açıklma yaptı. Aktaş, kendisinin 2010 yılında göreve geldiğini ve sorunun ne kendisi, ne de ziraat odası ile alakasının bulunmadığını kaydetti:

İŞTE O AÇIKLAMA...

Çok değerli Yenişehir ziraat odası üyesi arkadaşlarımın dikkatine, geçmiş yıllarda odamız üye kayıt kütüklerinde bugün emeklilik tarihlerinin dolmuş olmasına rağmen bazı eksikliklerin olduğundan denetim süreci devam etmektedir.

Bu konuyla ilgili Yenişehir Belediye Başkanımız, Yenişehir AK PARTİ ilçe başkanımız, Yenişehir Milliyetçi Hareket Parti ilçe başkanımız, Türkiye ziraat odaları genel başkanımız, bursa milletvekillerimiz, bakanlık bazında sorunun çözülmesi için yakından ilgilenmektelerdir.

Ben 2010 yılında göreve geldim, 2010 yılından sonra üye olan arkadaşlarımızın böyle bir problem yaşama-yacakları, böyle bir eksiklik olmadığını kamuoyunun bilgisine sunmak dayım.

1990 yıllarındaki üye olan arkadaşlarımızın bugün emeklilikleri dolmuş olmasından dolayı o tarihlerdeki eksiklikler denetimdedir, aynı zamanda Yenişehir Ziraat Odası ile alakalı değil Türkiye genelinde bu tür eksiklikler söz konusudur. Tüm üyelerimizin bu konuyla ilgili bilgilerine sunarım...
 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/sadi-aktastan-onemli-aciklama.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz