SİLAHLA İNTİHAR ETTİ!

SİLAHLA İNTİHAR ETTİ!

Orhangazi’de zeytinciler çarşısında meydana gelen olayda Erkan i. (54) kendisine ait işyerinin depo kısmında çalışanları tarafından kanlar içinde bulundu. Daha sonra yapılan ilk incelemede aslen Orhangazi’ye bağlı Keramet mahallesinden olan Erkan i’nin olay yerinde bulunan silah ile intihar ettiği şüphesi üzerinde duruluyor.

Olay  öğle saatlerinde Orhangazi’de ana yol kenarında bulunan zeytinciler çarşısında ki bir zeytin satış dükkanın da meydana geldi. Alınan bilgilere göre sabah kendisine ait işyerine gelen ve aslen Keramet mahallesinden olan Erkan İ. (54) işyeri çalışanlarına dinlenmek için depoya ineceğini söyledi.

Bir süre sonra işyerine gelen  bir müşterinin kendisi ile görüşme isteği sonrası depoya inen işyeri çalışanı Erkan İ.’yü kanlar içinde hareketsiz halde buldu.

Daha sonra olay yerine ihbar üzerine gelen sağlık ekipleri, hayatını kaybettiğini belirledikleri talihsiz adamın yapılan ilk incelemesinde yanında bulunan silah ile intihar ederek hayatına son verdiği ihtimali üzerinde duruluyor. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcının incelemesinin ardından Keramet’li iş adamının cansız bedeni kesin ölüm sebebinin araştırılması için Adli Tıp Morguna gönderildi.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/silahla-intihar-etti.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz