SON DERS PROTOKOLE

SON DERS PROTOKOLE

 

Yenişehir’de KOSGEB ile Yenişehir Ticaret Odası ortaklığında açılan ‘Girişimcilik Kursu’ sona erdi. Kursun son dersine, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun katıldı.

 

 

Girişimcilik Sertifikası almak isteyen 30 kişi 4 gün boyunca Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda ‘Girişimcilik’ eğitim gördü. 

 

 

Girişimci adaylara girişimcilik kursunu, KOSGEB Girişimcilik Eğitmeni Çevre Yüksek Mühendisi Tülin Karaatlı verirken, kursun son dersine katılan Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun’da derste verilen bilgileri dikkatle dinlediler.

 

 

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun, kursun sonunda KOSGEB Girişimcilik Eğitmeni Çevre Yüksek Mühendisi Tülin Karaatlı’ya, desteklerinden ötürü teşekkür plaketi ve hediye takdim ettiler.

 

 

4 gün sonunda başarılı olan kursiyerlere gerçekleşecek törenle sertifikaları verilecek. Ayrıca, iş projeleri KOSGEB tarafından kabul edilen kursiyerler, % 80’e varan hibe destek imkanlarından faydalanabilecekler.

 

 

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/son-ders-protokole.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz