TİCARET BORSASI’NDAN ÖĞRENCİLERE 55 ADET TABLET

TİCARET BORSASI’NDAN ÖĞRENCİLERE 55 ADET TABLET

Yenişehir Ticaret Borsası, öğrencilere verilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 55 adet Tablet PC hibe etti. Tabletler, ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilere verildi.

Tabletlerin verilmesi nedeniyle Yenişehir Ticaret Borsası binasında teslim töreni düzenlendi. Mini törene, Ticaret Borsası Başkanı Saim Bolaca, Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Mustafa Sert, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ile Şube müdürleri Emrullah Gül ve Hüseyin İnci katıldı.

Ticaret Borsası Başkanı Saim Bolaca, her yıl yapılan yardımlara bu yıl Tabletin eklendiğini ifade etti ve tabletlerin öğrencilere hayırlı olması dileklerini iletti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ise, ‘Tablet hediyeleri için Ticaret Borsası Başkanı Saim Bolaca ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederiz. Tabletler, Bakanlığımız ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın hazırlamış olduğu listeye bağlı kalınarak başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı. Öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum’ dedi.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ticaret-borsasindan-ogrencilere-55-adet-tablet.html.html

Yorumlar

  • Recep Aşık

    Recep Aşık

    İyi akşamlar sayın başkanım.
    Duydumki ihtiyacı olan öğrencilere taplet vermişsiniz çok güzel bir şey bu pandemi döneminde gerçekten güzel bir yardım, bende fabrikada çalışan bir işciyim ama çalışmıyorum kısa çalışma yasası gereği şuan evdeyim ,bir oglum bir kizim var kizim üniversite öğrencisi oğlum ilk okul 5 gidiyor kızımın iyi kötü bir leptop u var devamlı derse giriyor fakar oglumun yok bu yüzden her sabah erken kalkıp okula gidyor okuldaki canlı derslere katılıyor eger mümkünse bir taplet de ogluma verirseniz cok seviniriz.boylece oglumda okula gitmeden evde canlı derslere katılabilir.
    Saygılarımla...

Yorum Yaz