YENÇİDER’E TAZE KAN

YENÇİDER’E TAZE KAN

Kısa adı YENÇİDER olan ‘Yenişehir Çiçeközü Köyü Yardımlaşma ve Dayınışma Derneği’nin seçimli genel kurulu, üyelerin yoğun ilgisiyla yapıldı.

Gerçekleşen genel kurulda Başkan Fikret Kirişçi, görevi Hilmi Kuran’a devretti.

Görevi devreden ve uzun yıllar Yençider’in başkanlığını yapan Fikret Kirişçi, ‘Bu bir bayrak yarışı, biz  yaklaşık 20 yıldır bu bayrağı en iyi şekilde taşıyarak derneğimizi her zaman, her yerde en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık Çok şükür derneğimizi de yaptığımız faaliyet ve etkiinlerle de çok iyi yerlere getirdik. Geçen yılların bizler vermiş olduğu bir yorgunluk var. Artık bu görevi genç nesile devretmenin zamanın geldiğini düşündük ve aday olmamaya karar verdik. Bu süre içinde beraber görev yaptığım bütün arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bayrağı devralan Hilmi Kuran kardeşimiz ve yönetim kuruluna da başarılar dilerim. Her zaman onların arkasında olduğumuzu da bilmelerini istiyorum’ dedi.

Kongrede söz alan Çiçeközü Muhtarı Nizamettin Filiz de, görevi devreden Fikret Kirişçi ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.  Muhtar Filiz, ‘Arkadaşlarımız hizmetler için işlerinden, zamanlarından, hatta rızıklarından feragat ettiklerine şahit oldum. Bunun için sayın başkanımız Fikret Kirişçi’yi derneğimizin onursal başkanı olarak ilan ediyor kendisine ve bu güne kadar çalıştığı bütün arkadaşlarına köy halkı ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Bayrağı devralan genç kardeşimiz Hilmi Kuran’a da devraldığı bu zorlu fakat onurlu görevde başarılar diliyorum. Biz köy halkı ve Muhtarlık olarak her daim yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Rabbim bu yolda yar ve yardımcıları olsun inşallah’ diye konuştu.

Son olarak söz alan S.S. Çiçeközü Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Özülmüş de, ‘Bu güne kadar beraber çalışmaktan memnun olduğumuz değerli başkanımız Sayın Fikret Kirişçi ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyorum. Yeni seçilen kardeşimize de devraldığı bu görevde başarılar diliyor, kooperatifimizin geçmişte olduğu gibi bundan sonra da her daim derneğimizin yanında olduğunu bilmelerini istiyorum’ diyerek, yeni yönetime desteklerini vurguladı.

Seçim, dilek ve temenniler bölümünde köylü vatandaşların talepleri dinlendikten sonra sona erdi.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/yencidere-taze-kan.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz